Głośno, cicho

Głośno, cicho – jak czytać bajki i rozmawiać z dziećmi? 

 

Śpiewasz kołysanki, bajki znasz już na pamięć, a dzieci wciąż nie chcą spać? A może nudzą się i ziewają, chociaż ty świetnie się bawisz, czytając? I do tego tajemniczo tracą słuch, kiedy prosisz o posprzątanie zabawek?

 

A co, gdyby twój głos – jak genialny instrument mógł sprawić, by każda bajka była pobudzającym wyobraźnie słuchowiskiem, każda kołysanka usypiała, a zabawki były posprzątane?

 

Większość z nas nie lubi swojego głosu i nie zna jego możliwości. Wierzymy, że jest jaki jest. A praca nad głosem to skomplikowana i żmudna robota, dla aktorów i wokalistów.

 

A przecież głos, to nie tylko fala dźwiękowa. To barometr naszych intencji i emocji. Ton głosu potrafi ukoić, pocieszyć i rozzłościć, chociaż często nie wiemy dlaczego.

 

Warsztaty „Głośno/cicho” są dla tych, którzy chcieliby mówić, tak, by dzieci ich słuchały. Naucz się świadomie kształtować swój głos, by inni mogli cię usłyszeć i zapamiętać to, co najważniejsze. Zacznij mówić wyraźnie, nawet kiedy mówisz szeptem. Poznaj narzędzia, które sprawią, że będziesz czytać jak zawodowy aktor – pełnym głosem bez wysiłku i stresu.

 

Więcej już w krótce…

 

Zadzwoń