Pewny Głos

To, jak brzmimy, może czasami przeszkadzać w byciu słuchanym. Wiele osób może czuć się i działać mniej pewnie, komunikując się w określonych kontekstach. Inni ludzie mogą faktycznie czuć się pewni siebie, ale ich mowa nie odzwierciedla tej pewności. Czy znajdujesz się w jednej z takich sytuacji?

 

Czujesz się nieśmiały podczas rozmowy w grupie?

Trudno jest Ci zostawić krótką, jasną wiadomość telefoniczną?

Jesteś traktowany mniej poważnie lub dyskwalifikowany za to, że brzmisz zbyt kobieco, zbyt cicho, zbyt młodo lub zbyt swobodnie?

Denerwujesz się podczas rozmowy kwalifikacyjnej?

Odczuwasz brak pewności siebie podczas interakcji z przełożonymi?

Jesteś zapomniany podczas robienia pierwszego wrażenia?

 

Trening z zakresu pewności w głosie i komunikacji może być przydatnym narzędziem, które pomoże Ci nabrać pewności siebie w sytuacjach zawodowych i społecznych, a nawet zyskać szacunek, jeśli czujesz, że jesteś źle traktowany lub źle odbierany za swój głos. Można to zrobić, łącząc różne techniki, które pomogą Ci dostosować się do konkretnych sytuacji, a jednocześnie będą odzwierciedlać Twoją indywidualność.

Używam nagrań audio / wideo, aby pomóc Ci uświadomić Twoje nawyki związane z mówieniem i pomóc Ci zacząć modyfikować swoją mowę. I tak możesz nauczyć się technik i strategii, które wyćwiczysz i wykorzystasz w danym momencie, aby Twój przekaz stał się ważniejszy dla słuchacza.

Niektóre kobiety oraz osoby nieheteronormatywne spotykają się z dyskryminacją ze względu na sposób, w jaki mówią. Jeśli uważasz, że Twoje nawyki związane z mówieniem wpływają na Twoje bezpieczeństwo osobiste skontaktuj się ze mną.

Skontaktuj się